درباره ما

تجهیزات پزشکی یکی از گسترده ترین و مهم ترین عرصه ها در حوضه سلامت می باشد. از اغاز شیوع کرونا بستر مناسبی برای کسب و کار های اینترنتی تجهیزات پزشکی فراهم شده که توانسته اند بیشترین رشد را در این مدت داشته باشند؛ هرچند هنوز هم این بازار جزو بازار های بکر و کم رقیب است. اکثریت افراد خرید اینترنتی و آنلاین را ترجیح می دهند زیرا دیگر نیازی به اتلاف وقت و گشت و گزار در محصولات بازار و پذیرش خطر ابتلا به ویروس کرونا نمی باشد و میتوانیم به راحتی با صرف وقت کمتر با تنوع بیشتری از محصولات روبرو شویم.
این سایت یکی از فروشگاه های اینترنتی در زمینه فروش تجهیزات پزشکی بصورت عمده و خرد می باشد که به تازگی شروع به کار کرده و با بکارگیری فناوری های نوین در ثبت سفارش سعی در ارائه محصولات عمده خود با خدمات قابل توجهی به مشتریان دارد.
     این سایت بیشتر بر محصولات داروخانه ای تمرکز دارد ولی در این بین تجهیزات پزشکی مصرفی از جمله: تجهیزات مصرفی ارتوپدی و توانبخشی  ، دستگاه های خانگی، ملزومات پزشکی و غیره را در سایت خود برای مشتریان قرار داده است.
    این فروشگاه با توجه به اینکه در  تهیه اقلام و کالاها مستقیما از واردکننده کالا و شرکتهای  تولیدی فعالیت میکند  ، توانسته قیمت مناسبی را برای این محصولات خود در نظر بگیرد
    همچنین فروشگاه اینترنتی بهبود طب رسا با داشتن بهترین کارشناسان فروش در زمینه تجهیزات پزشکی به ارائه خدمات در رابطه با انتخاب و فروش تجهیزات پزشکی به عموم مردم می‌پردازد.
فروشگاه اینترنتی بهبود طب رسا زیر نظر شرکت “بهبود برتر بالین  ”  وارد کننده معتبرترین برندهای دنیا در زمینه‌ی ارتوپدی، سلامت خانگی، توانبخشی و … است.
مزیت ها خرید از این سایت
به سراسر کشور ارسال محصولات در کمترین زمان ممکن
تنوعی که در محصولات داروخانه ای و پزشکی دارند.
اهداف ما
همواره تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم بر قله آرزو های خود در فروشگاه اینترنتی  ایستاده باشیم ، همان قله ای که بر فراز آن ارائه یک خدمت مناسب و مشتری مداری زیباترین چشم انداز آن خواهد بود. برای بالا رفتن از این قله یاری شما همراهان گرامی همواره باعث دلگرمی و اعتماد به نفس ما خواهد بود . پس برای رسیدن به تعالی یاد شده از لحظه ای تلاش دست نخواهیم کشید و همواره مشکلات را یکی پس از دیگری پشت سر خواهیم گذاشت
هدف فروشگاه اینترنتی بهبود طب رسا ارائه بهترین خدمات و محصولات تجهیزات پزشکی به  مشتریان خود می‌باشد
لطفا با ارائه انتقاد ها و پیشنهاد های خود ما را در ادامه این مسیر یاری نمایید
با تشکر از یکایک شما همراهان
 

ارسال درب خانه

تمامی ارسال ها با کمترین زمان ممکن به دست شما عزیزان خواهد رسید

اصالت محصول

تمامی محصولات تولید همین مجموعه می باشد.

پشتیبانی خرید

ما تا رسیدن محصول به دست شما ، کنار شما هستیم ، تضمین اصالات کالا با ما